Get Adobe Flash player
Ukrainian English French German Italian Polish Russian Spanish

Компанія «МДС» пропонує підсвічування торгового обладнання, ювелірних вітрин.
Однією з спеціалізацій компанії «МДС» є проектування і реалізація проектів світлодіодного підсвічування ювелірних вітрин у торгових центрах.
  Існує ряд переваг, які реально відображають ефективність застосування саме світлодіодів в підсвічуванні ювелірного салону, а саме:
  
- Блиск каменів в променях подібного світла буде неймовірно природним і ніякий інший джерело світла не зможе передати більш точного порівняння, оскільки в світлодіодним технології застосовуються «природні» кристали, які в точності передають відтінки денного світла або емулюють природне середовище.
 16

 • Особливість лінійних світильників - це високий рівень освітленості, рівномірна підсвітка без тіней і кольорових плям по краях променя.
  Додатковими чинниками на користь вибору світлодіодів для експозиційного освітлення цінних експонатів є відсутність в їх випромінюванні ультрафіолетового та інфрачервоного складових. Вони оптимальні і для парфумерних магазинів, де істотною проблемою є тепло, випромінюване джерелами світла, яке несприятливо впливає на косметику та парфумерію. 

 • Будучи практично непомітними, лінійні світильники дають яскраве світло, залишаючи більше простору для експонатів, маючи при тому свій неповторний дизайн.

 • Можливе виготовлення світильників під замовлення необхідної довжини, для конкретних вітрин.

 • З появою готового рішення для підсвічування вітрин у вигляді лінійних світлодіодних світильників - організація прихованого підсвічування стала набагато простіше, доступніше і ефективніше, економічніше.

 • Світлодіодні світильники неймовірно зручно використовувати тому, що вони не нагрівають повітря навколо ювелірних виробів. При цьому повністю виключаються можливі варіанти окислення металів, бурштин залишається таким же невинно чистим, перли не втрачає своєї яскравості.15

 • Витончений, акуратний вигляд освітлювальних приладів є бесперечним плюсом при модернізації торговельного обладнання. Акцентування товару за допомогою таких світильників є найбільш ефективним, що є класним інструментом у маркетингових рішеннях. Чистота і розкішність каменів та ювелірних прикрас, в вишукано спроектованому проекті, стає ефективним інструментом, здатним залучати нових покупців.
    

  Технічні переваги:
 • Продавець за допомогою дистанційного пульта керування , мае можливість у потрібну мить встановити необхідну яскравість світла.

 • Світильник розташований всередині вітрини на ніжках які регулюються по висоті.

 • Можливість регулювання кута освітлення

 • Візуальна відсутність дротів

 • У світильниках використані високоякісні складові , сертифіковані в Україні, фірми RISHАNG, що гарантує безпроблемну експлуатацію протягом тривалого періоду (3 роки гарантії).

Характеристики:

Виробник: Світовий лідер - RISHANG

Колір: Натуральний білий
Напруга: 24V
Потужність: 26W
Яскравість: 1950лн/метр
Кут освітлення : 1200
Температура кольору: 6000 К
Стандарт: ROSH, CE

І під кінець хочеться зазначити, що світлодіодне освітлення в ювелірному магазині є дуже серйозним та відповідальним завданням, з яким можуть ефективно впоратися тільки фахівці, а завдяки вмілому підходу співробітників компанії "МДС", замовники завжди залишаються задоволені і у багатьох випадках пропонують продовжити співпрацю, оскільки бездоганний фінальний показник роботи змушує по-новому подивитися на звичні події.